Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981
Laika pieturas – Madliena 1981

Uzrakstītie mirkļi - Mūsu domu / enerģijas spēks – mūsu fiziskā veselība…

Mūsu domu / enerģijas spēks – mūsu fiziskā veselība…

Sveiciens visiem, kuri lasa šo rakstu un, lai izdevusies Jums šī diena.

Pastāstīšu par atziņām un informāciju, kuru guvu, kārtojot vienu no savas dzīves eksāmeniem, strādājot par kurjeru slimnīcā „Gaiļezers”

 

Mani jautājumi sev, pirms sāku darbu slimnīcā, bija:

  • kāpēc mēs saslimstam? No kā tas viss sākās?
  • kas ir slimības?
  • kā izārstēt sevi pašam?

 

Tad nu šādas atbildes pie manis atnāca, jaunas un ļoti noderīgas informācijas veidā.

 

Kāpēc mēs saslimstam? No kā tas viss sākās?

 

Patiesībā mēs neslimojam. Viss, ko mēs saucam par slimībām, ir nekomfortabls, izmainīts, smags vai nepatīkams mūsu ķermeņa fiziskais stāvoklis, kura cēlonis ir mūsu pašu enerģija un attieksme, un domas par to, kā mēs esam pieraduši redzēt un uztvert pasauli sev apkārt.

Un pirmais, kas ienāk prātā izlasot šādu apgalvojumu ir: „Protams nē! Kas tās par muļķībām!”

Tad paņemsim kādu piemēru un tas būs parasta saaukstēšanās. Un šādos gadījumos kā cēloņi tiek minēti: augstais vējš un sliktie laika apstākļi, uzturēšanās caurvējā, vīrusi, kuri pēkšņi klejo apkārt vai sasvīšana un ātra atdzišana u.t.t.

Starp citu, visi šie cēloņi ir tiešām patiesi, bet pirms tie nostrādā ir vēl kāds dziļāks cēlonis tam visam – tā ir mūsu katra pārliecība, ticība, enerģijas informācija, par to, kā mūsu ķermenis jutīsies pēc kāda notikuma vai konkrētā notikumā.

Līdz ar to, izejot pastaigāties lietainā un vēsā laikā, ja vēl sanāk mazliet nosalt, mēs apgalvojam, ka laika apstākļu dēļ esam saaukstējušies!!!

Kārtējā atgriešanās pie tā, ka atbildība tiek noņemta no sevis un novirzīta uz ko citu.

Augstā vēja dēļ esmu saslimis – cik skumji

Vēja enerģijai nekad nav bijis uzstādījums izraisīt jebkādu diskomfortu mūsos. Viss notiek tikai tāpēc, ka mēs neapzinoties savu domu un ticības spēku, neapzinoties, ka mēs radām visus notikumus savā dzīvē, nesaprotot, kā darbojās mūsu enerģijas lauks, paši, ja tā to varētu nosaukt, „iedarbinām – uzprogrammējam” sev konkrētās sajūtas fiziskajā ķermenī, kuras nosaucam par slimību.

Tāpēc, ir jau lieliski, ka varam pateikt – es saslimu tāpēc un tāpēc. Tā var viegli nomierināt prātu, atrodot lielisku skaidrojumu notikumam un neuzņemties atbildību.

 

Kas ir slimības?

 

Konkrētas, tikai katram mums pašam zināmas enerģijas izlāde un / vai izpaušanās caur mūsu fizisko ķermeni. Parasti „slimības”, kuru gaitā cilvēki izjūt lielas sāpes, lielu diskomfortu jeb ķermenis, daļēji vai pavisam, pārstāj funkcionēt ir saistītas ar lielu negatīvi uzlādētas enerģijas uzkrājumu, kuram jebkādā veidā jāveic izlāde vai izmaiņas. Šī enerģija parasti ir: mūsu bailes, aizvainojumi, naids, kompleksi, dusmas, atkarības u.t.t. – enerģija un informāciju ar, kuru mēs paši nemākam strādāt. Līdz ar to, reizēm, lai mēs varētu paskatīties mazliet savādāk uz savu dzīvi un ieraudzīt, kaut ko citu sev apkārt – notiek šīs enerģijas transformācija vai izlāde caur fizisko ķermeni, ko, savukārt mēs definējam, priekš sevis kā slimības, kuras izraisa mikrobi u.c. ārēji apstākļi.

Taču neaizmirsīsim iepriekš minēto – ar mums notiek tas, kam mēs ticam, līdz ar to tikai mums katram pašam ir jādod skaidra atbilde sev par to, kas un kāpēc mūsu ķermenī izraisa šīs sajūtas, vai konkrēto stāvokli, kura apzīmējums ir „Es esmu slims”

 

Kā izārstēt sevi pašam?

 

Iemīlēt sevi tādu kāds tu esi!

Sākot uzdot jautājumus sev. Kāpēc ar mani notiek konkrētas lietas, kuras katram ir pilnībā individuālas, un kāpēc es jūtos tā, kā es jūtos. Mēģināt saprast kādas domas, sajust kāda enerģija un kāda attieksme izraisa noteiktas pārmaiņas Jūsu ķermenī ikdienā.

 

Protams, ka pastāv pret-arguments, augstāk minētajai informācijai: Es labāk aiziešu pie ārsta! Protams ejiet, es arī ietu.

Bet tas ir tāpat, kā ar visu, ko mēs esam radījuši fiziskajā pasaulē – ja kāda lieta salūzt, tad noteikti, atradīsies cilvēks, kurš varēs to salabot.

Ārsti, pārzinot mūsu ķermeņa uzbūvi, pēc sava labākā redzējuma un godprāta centīsies novērst sekas, kuru cēlonis esam vien mēs paši.

 

P.s. Mēs visi esam veseli, ticiet man, Jūs patiešām esat pilnībā veseli.

 

Veiksmi visiem vēlot,

Ilvins Uzors

 

Ieteikt:        
skatīts 3674 reizes
Atpakaļ

Jaunākie raksti

Es ciešu no savām gaidām
Es ciešu no savām gaidām

Es ciešu no savām gaidām. No savām cerībām. Ar vilšanos tās apšļakstās, kad nepiepildās. Mūžīgi tas fonā nepiepildījuma troksnis. Mūžīgais vajag, vajag, vajag, vajag, vajag, vajag… Vēlmes meklē piepildījumu, tāpat kā gaidas. Gaidu labākus laikus, nākamās brīvdienas. Gaidu lielāku algu, labāku dzīvi, daudz labu draugu, to īsto…vienīgo, arī to gaidu. Gaidu sapratni no citiem un […]

Līdz pilnai laimei vienmēr kaut kā pietrūkst…
Līdz pilnai laimei vienmēr kaut kā pietrūkst…

Un pilnai laimei vienmēr kaut kā pietrūkst. Līdz pilnībai šajā nepilnīgajā pasaulē šķiet nereāli aizsniegties. Tām mazajām laimītēm būtu jāveido tā lielā. Kā māju būvē liekot ķieģeli pie ķieģeļa, tikai…arī tās mazās- parādās un pazūd. Mēs ar tevi kādreiz bijām labākie draugi. Tagad- svešinieki. Es nepazīstu vairs tevi, tu mani. Un ja tā patiesi paskatās- […]

Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlies uzzināt, kas jauns Slīdē, vari šeit ierakstīt savu vārdu un e-pastu - mēs paziņosim!

Sazināties ar mums